Odkąd nasze tekstylia pojawiły sie na rynku, zyskaliśmy spore grono miłośników, zarówno kochających piękny design jak i tych dla których ważna była wysoka jakość naszych produktów. Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam galerie małych i dużych fanów tekstyliów Petit Coco wśród których nie zabrakło również znanych osób. Dziękujemy Wam za zaufanie.

Nasza jakość definiuje naszą markę, dlatego wszystkie produkty Petit Coco wykonujemy z wysokogatunkowej bawełny, wełen i lnu produkowanych w Europie. Bardzo ważne jest dla nas aby produkty które mają bezpośredni kontakt ze skórą były starannie dobierane. Nasz europejski standard gwarantuje produkty długotrwałe, odporne na użytkowanie i utratę koloru.

 

Każdy szczegół jest drobiazgowo analizowany od momentu koncepcji, procesu projektowania, po efekt końcowy. Nasza produkcja odbywa się w przędzalniach i szwalniach w Łodzi zwanej przed laty jako ?miasto przemysłu tekstylnego?. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi fachowcami , nasz zespół projektowy zyskał szeroką wiedzę z zakresu produkcji , oferując tym samym kolekcje  najwyższej jakości.

Oliwka pod mięciutkim otulaczem  z motywem króliczka Anabell

Kolekcja Henry&Anabell 2021